Bak şu youtube’nin yaptığına…

Şubat 9, 2007 | | 1 Yorum yapılmış

Youtube gibi ünlü bir site, Türkiye Cumhuriyeti ‘ni bölmek isteyenlerin mekanı olmuş…

You Tube’un denetim sorunu var
Hergün on binlerce videonun yüklendiği YouTube’un belirli bir denetim mekanizması yok.

Yöntem olarak bir kullanıcı talimatnemesinin arkasına sığınan YouTube daha geçenlerde Brezilyalı bir mankenin müstehcen videolarını yayınladığına dair dava edilmiş ve Brezilya hükümeti YouTube’un ülkede bu görüntüleri yaymasını engellemişti.

TEPKİ GÖ–STERELİM
Bölücü terör örgütü PKK’nın Türk askerine haince düzenlediği pusu ve saldırıların bu siteden kaldırılması için YouTube’a tepki göstermek gerekmektedir. Çünkü durum rencide edici ve infial yaratacak bir zemine kaymaktadır. You Tube’a tepkinizi göstermek için
http://www.youtube.com/contact sayfasına giderek tepkinizi belirten bir e-mail atabilirsiniz.

Devamı için Tıklayın…
Yazacağınız mektup aşağıdaki gibi olabilir…

‘To whom it may concern YouTube web site supposed to be for knowledge, fun and communication by the visual media power. Assasination of Turkish soldiers is neither of those goals. On the other hand who needs to see the assasinations of their sons and fathers in arms. The Kurdistan Workers Party (Kurdish: Partiya KarkerÖªn Kurdistan or PKK) is an armed, anti-goverment terrorist organisation claiming to defend the rights of the Kurdish people in Turkey. Therefore harbouring such media on your site is strictly illegal and should be evaluated international laws. Remove such videos which belongs to this organization from the site immediately.

.

Bu Yazıları Okumak Yürek İster:

 • KAYITSIZLIK KAYIT-SIZLIK
 • Comments (1)

   

  1. Erdal dedi ki:

   Gerçekten de YouTube da bir denetim sorunu var. Milyar dolara satılan bir şirketin bunlara izin vermemesi lazım. Sonuçta Kurdistan diye bir yer yok. Bunu anahtar kelimeler ile çözebilir aslında da işine gelmiyor gibi geliyor bana.

  Leave a Reply

  CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi