Gizlilik Sözleşmesi

Temmuz 4, 2008 | | İlk Yorumu Yazın

Bu Gizlilik Politikası, bize verdiğiniz bilgilerin Gazanya Blog tarafından ne şekilde kullanılıp korunduğunu anlamanız amacıyla hazırlanmıştır. Gazanya Blog, bize verdiğiniz bilgileri genel olarak istatistiksel veriler elde etmek amacıyla kullanmaktadır.

Gazanya Blog üzerinde gezinirken ve yorum yaparken, kendinize ait bazı bilgileri bizimlede paylaşmış oluyorsunuz. Gazanya Blog üzerinde sizinle ilgili olarak toplanan hiçbir bilgi, hiçbir surette üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır, emin olabilirsiniz. 

Gazanya Blog, yorumlarınızda ve iletişim için kullandığınız e-mail adresinizi kesinlikle istenmeyen mail gönderimi yapmak için kullanmayacaktır. Gazanya Blog yazılara ve ya yorumlara e-mailiniz ile abone olmuş iseniz Gizlilik Politikasına aykırı olamyacak şekilde bildirici mailler gönderilebilir.

Gazanya Blog üzerinde üçüncü parti reklam şirketlerinin reklamlarını yayınlıyoruz. Bu şirketler, ziyaretçilerin bazı bilgilerini (isim, adres, e-posta veya telefon numarası gibi bilgileri içermez), ziyaretçilerin ilgi alanlarına uygun şekilde reklamlar göstermek amacıyla kullanabilirler.

Gazanya Blog, gerekli görüldüğünde işbu Gizlilik Politikası’nin hükümlerini değiştirme hakkını saklı tutmaktadır. Yapılan değişiklikleri yine bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Gazanya Blog’u kullanarak ve yorum yaparak, Gizlilik Politikası’ni kabul ettiğinizi ifade etmiş olursunuz. Gizlilik Politikası ile ilgili sorularınızı iletişim formundan bizlere iletebilirsiniz.

.

Bu Yazıları Okumak Yürek İster:

  • Yeni Tarayıcımız Google Chrome
  • KATLİAM VAR, SOYKIRIM YOK, SUÇLU YOK
  • Leave a Reply

    CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi