Ah Şu Başıma Gelenler

Haziran 5, 2007 | | 4 Yorum yapılmış

Geçen haftalarda araç ile uzun yola çıktık. Epeyce uzun bir yol. Fakat şöför de ben olunca, farkına vardığım garip bir olay ile karşılaştım. Uzun süredim şöförlüğüm var ve gece yolculuklarında hiçbir zorluk çekmez idim. Hatta yollar genelde boş olduğundan süper geçerdi yolcuıluklar… Bu yolcuğulum ise çok zor olmuştu. Karşıdan gelen arabaların farları uzun mesafelerden gözlerimi alıyor. Baktığımda önümden ilersini göremez bir haldeydim. Doktora gitmem gerektiğini anladım bu sayede Allh’tan yedek şöför taşıyormuşuz araçta. Şöförlüğü yedeğe devrettim gidiş -geliş : ) Süper oluyor etrafı seyretmek fakat, dedim ya önümden ilersi bulanık : )

Nitekim doktora geldik, Doktor muayene etti hiçbir şeyin yok dedi dersem inanmayın. hafif hafif bozulmalar başlamış. Bir de programcı olduğumu da anlatınca hiç bozuntuya vermeden. “baştan söyleseydin muayeneye bile gerek kalmazdı” dedi. Biliyorlar işlerini… Gözlüğü almaya gittik. Muhabbeti de kendi çok hoş bir abi ile tanıştık. Muhabbet ettik. (Tam bir esnaf idi kendisi) … Sitem olduğunu, bunları ve kendisini de anlatacağımı duyunca gözlüklerin normal fiyatından süpper bir indirim de yaptı hoş abimiz.

Eğer, bir gözlük almak isterseniz hoş bir gözlükçü adresi verebilirim sizlere ….

Nur optik, Bursa metro istasyonu yanında ;) Sitesi de bu http://www.goznuroptik.com.tr sitesi yarı yapım aşamasında olduğundan iletişim bilgileri var. Fakat, gözlük almasanız bile mutlaka tanışın derim ;)

.

Bu Yazıları Okumak Yürek İster:

 • Güneş Yelkenleri Nedir? Nasıl Çalışır?
 • Comments (4)

   

  1. ahmet islamoğlu dedi ki:

   gözlükçüye kiminle gittin hiç bahsetmiyorsun tabiii.Görüşürüz seninle sevgili gazanya..:)

  2. yasemin dedi ki:

   bende gıdıcem gozlukcuye ama once yas boy pos önemlı gozom bozuk degıl ama onun ıcın bozabılırım

  3. yasemin dedi ki:

   gozlukcu kac yasında bak taktım kafaya gozumu bozacam

  4. Ahmet islamoğlu dedi ki:

   http://goznuroptik.com.tr

   web sayfası budur…:)

  Leave a Reply

  CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi