The Lost

Eylül 4, 2007 | | 5 Yorum yapılmış

Uzun süredir yazı yazamıyordum ve 2 hafta kadar bir süre tekrar yazamayacağım sanırım. sınavlara az kaldı ;) Neyse geçen 3 hafta önce bir dizi hakkında yorumlar okudum. Dizi hakkında teoriler felan üretiyorlar. Dizide adı geçen 6 rakamın sırrını çözmeye çalışıyorlar v.s. v.s.

dizinin ilk bölümünü rastgele bir sitede izledim ve sonuncu bölüme nasıl geldiğimi anlayamadım. Dizinin 23. er bölümlük 3 sezonunu da bitirmişim :) Ne kadar da ön yargılı davranmışım. Dizi, dizi değil her bölümü profesyonel sinema gibi. Konusu da bir hayli sürükleyici. teorileri okuyup, hakkında yanılmış olduğum tüm LOST izleyicilerinden ön yargılı düşündüğüm için özür dilerim çünkü, ben de artık bir LOST izleyicisiyim :)

Bizim Türk dizi yapımcılarına da bu şekilde kaliteli dizi yapmalarını buradan öneririm. Bizim Türk dizilerinde, yapmacık davranan oyunculara bu türdeki dizileri izlemelerini tavsiye ederim. Belki bir şeyler öğrenirler ;)

.

Bu Yazıları Okumak Yürek İster:

 • Lost sezon 4 Bölüm 9 ‘da Türkçe Diyalog
 • Lost Sezon 5 tüm hızıyla sorularla devam ediyor
 • İşte Magnum’un 2009 Yıldızı
 • Dizilerde Sayıların Gizemi
 • Defineci Anılarından Seçmeler
 • Comments (5)

   

  1. eda suner dedi ki:

   Canım konu ile alakasız bir yere yorum yazdım ancak kemoterapi tedavisi gören bu arkadaşa lütfen destek verelim

   http://www.edasuner.com/cerrahpasa-hastanesine-devincigim-araciligi-ile-tam-destek/

  2. Talha Can dedi ki:

   “Bizim Türk dizi yapımcılarına da bu şekilde kaliteli dizi yapmalarını buradan öneririm” pışşşık:) Nerdeeee….

  3. seyit ali dedi ki:

   çok doğru bir noktaya haklısın…

  4. Filiz Arıcan dedi ki:

   Gazanya sanırım ben de bu diziye karşı biraz ön yargılıyım.Hiç izlemedim ama bilmem kaç senedir izleyen arkadaşlarım var.Çok sürükleyici bir dizi olduğunu söylüyorlar.Ama ben abarttıklarını düşünüyordum.O arkadaşlarıma bir yenisi daha eklenmiş galiba demek ki benim de izlememin zamanı geldi…

  5. gazanya dedi ki:

   şiddette izlemeni tavsiye ederim… Fakat, ilk sezonun ilk filminden başlarsan anlamlı olur. Başka türlü bir şey anlayamazsın. Şahsım adına 4. sezonu sabırsızlıkla bekliyorum…

  Leave a Reply

  CAPTCHA (Şahıs Denetim Kodu) Resmi